DOM W OSTRÓDZIE: OD FUNDAMENTÓW POD KLUCZ

Nasze ulubione realizacje to te, kiedy Inwestor oddaje w nasze ręce swój nowy dom od etapu wylewania fundamentów do wykończenia ostatniego pomieszczenia. Tak było z tą realizacją.

Mieliśmy nawet okazję wykonać projekt wnętrza jednej z łazienek.

Pozostałe wnętrza  również były wyzwaniem. Na podłodze naturalny trawertyn – to już nie pierwsza nasza przygoda z tym kamieniem, dlatego nie tym razem nie zaskoczyła nas jego kruchość. Na ścianach tynki strukturalne.

Nowoczesne rozwiązania sufitów – oświetlenie montowane w malowanych na czarno wnękach, dużo listew ledowych,  sufitowy pochłaniacz w kuchni.  Wyzwaniem było  to wszystko ze sobą zgrać.

Do tego Inwestor, któremu bardzo zależało na dopracowaniu każdego szczegółu, zresztą bardzo dobrze, bo to detale dodają smaczku najbardziej eleganckim projektom.

Myślę, że sprostaliśmy zadaniu, zresztą spójrzcie sami.

Szczególnej uwadze polecamy salon – dowód na to, że ciemnych ścian nie trzeba się bać – dodają przytulności pomieszczeniom. Kominek w ramie z tradycyjnego trawertynu, ale eksponujący industrialną w klimacie rurę odprowadzającą spaliny, będzie tu na pewno świadkiem niejednego radosnego rodzinnego wieczoru.

Niech się mieszka dobrze!

(my czekamy już tylko na wykończenie elewacji, wtedy pochwalimy się efektem końcowym)